Aktuálny čas je Štv Mar 28, 2024 9:55 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Ned Apr 08, 2012 2:30 pm 
Offline

Registrovaný: Štv Feb 09, 2012 6:48 pm
Príspevky: 22
Prajem vsetkym rezbarom, priatelom dreva a navsetevnikom fora pokojne prezitie Velkonocnych sviatkov. Tomm s rodinou.


Prílohy:
Kriz 1.jpg
Kriz 1.jpg [ 26.36 KiB | Zobrazené 17741 krát ]

_________________
S pozdravom Tomm
"Hlavne že sme zdraví"
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 6:58 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Jan 02, 2008 11:24 am
Príspevky: 417
Mrzí mne, že se v tomto fóre vytratilo to základní, a to soudržnost a ta eufórie sounáležitosti, a osobní vážnost k lidem, kteří toto fórum zakládali. Napřkl. Andrej oslavil dne 10. 10. 2012 významné jubileum a to 40 let svého života a vůbec nikdo mu nepopřál. Nemyslím si, že je problém v tom , zjistit si jeho datum narození, neboť je uveřejněno téměř všude.
Dnes oslavuji své výročí šedesáti let a také mi nikdo nepopřál, ale vůbec nejde o to, ale mrzí mne, že ta sounáležitost se vytratila a toto fórum spěje k zániku. Když se podívám na okopírované stránky rezbari.cz, tak mi je s toho zle. Kritizoval jsem to od vzniku těchto stránek, ale je vidět že komerce zvítězila a Pokec má s toho užitek. Andrej je starý dobrák a jednou na to doplatí, tak jako v knize o "Ševci Matoušovi a jeho přátelích".

_________________
Jirka


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 7:35 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 11:10 pm
Príspevky: 1536
Bydlisko: Choceň
Jirko deset uber a budu ti věřit že máš ty narozeniny :D :D :D :D Jo doufám že jsi si dal hezké dárečky do dílny :D :D

_________________
Dřevořezba není cil ale cesta.
Oskar


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 8:07 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Sep 22, 2011 12:36 pm
Príspevky: 164
Bydlisko: Veľký Krtíš
Jirka píše:
...
Dnes oslavuji své výročí šedesáti let a také mi nikdo nepopřál ...

Ahoj Jirko! K narodeninám Ti prajem všetko dobré, najmä zdravie a veľa tvorivých nápadov!
A to, že Ti nikto negratuloval k narodeninám je tak trošku asi aj naša vina. Pozrel som si tam dolu pod témami je napísané, že dnes nemá narodeniny nikto z užívateľov. Keby tam svietilo Tvoje meno, tak verím, že chlani s blahoželaním nebudú otáľať. Tak ako aj ja mám narodeniny zajtra, tak tiež to nikto nebude vidieť, lebo ani neviem kde sa to v profile dá doplniť. Keby to tam bolo doplnené, tak možno niekto ... Ešte raz, všetko dobré.

Peter


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 9:15 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
Jirka píše:
Mrzí mne, že se v tomto fóre vytratilo to základní, a to soudržnost a ta eufórie sounáležitosti, a osobní vážnost k lidem, kteří toto fórum zakládali. Napřkl. Andrej oslavil dne 10. 10. 2012 významné jubileum a to 40 let svého života a vůbec nikdo mu nepopřál. Nemyslím si, že je problém v tom , zjistit si jeho datum narození, neboť je uveřejněno téměř všude.
Dnes oslavuji své výročí šedesáti let a také mi nikdo nepopřál, ale vůbec nejde o to, ale mrzí mne, že ta sounáležitost se vytratila a toto fórum spěje k zániku. Když se podívám na okopírované stránky rezbari.cz, tak mi je s toho zle. Kritizoval jsem to od vzniku těchto stránek, ale je vidět že komerce zvítězila a Pokec má s toho užitek. Andrej je starý dobrák a jednou na to doplatí, tak jako v knize o "Ševci Matoušovi a jeho přátelích".


Všechno nejlepší,
a hodně modelů a útlým pasem a kulatým zadečkem
Jirka z tokárstva


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 9:25 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 31, 2011 10:26 pm
Príspevky: 872
Jirka píše:
Mrzí mne, že se v tomto fóre vytratilo to základní, a to soudržnost a ta eufórie sounáležitosti, a osobní vážnost k lidem, kteří toto fórum zakládali. Napřkl. Andrej oslavil dne 10. 10. 2012 významné jubileum a to 40 let svého života a vůbec nikdo mu nepopřál. Nemyslím si, že je problém v tom , zjistit si jeho datum narození, neboť je uveřejněno téměř všude.
Dnes oslavuji své výročí šedesáti let a také mi nikdo nepopřál, ale vůbec nejde o to, ale mrzí mne, že ta sounáležitost se vytratila a toto fórum spěje k zániku. Když se podívám na okopírované stránky rezbari.cz, tak mi je s toho zle. Kritizoval jsem to od vzniku těchto stránek, ale je vidět že komerce zvítězila a Pokec má s toho užitek. Andrej je starý dobrák a jednou na to doplatí, tak jako v knize o "Ševci Matoušovi a jeho přátelích".


Ahoj Jirko,
hodně štěstí, zdraví a pozitivníhom myšlení, jsem o dvanáct let mladší než Ty a taky už některým věcem přestávám rozumět a zlobí mě to, ale neházím flintu do žita musíme všichni bojovat a adaptovat se tak se drž

Ahoj Radim.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Feb 19, 2010 11:14 pm
Príspevky: 205
Bydlisko: horehronie
Ahoj Jirko. Tiež sa pripájam ku gratuláciam kolegov a nech sa ti darí aspoň ďalších 60 rokov. :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 10:24 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Feb 19, 2010 11:14 pm
Príspevky: 205
Bydlisko: horehronie
Peter Trebuľa píše:
Jirka píše:
...
Dnes oslavuji své výročí šedesáti let a také mi nikdo nepopřál ...

Ahoj Jirko! K narodeninám Ti prajem všetko dobré, najmä zdravie a veľa tvorivých nápadov!
A to, že Ti nikto negratuloval k narodeninám je tak trošku asi aj naša vina. Pozrel som si tam dolu pod témami je napísané, že dnes nemá narodeniny nikto z užívateľov. Keby tam svietilo Tvoje meno, tak verím, že chlani s blahoželaním nebudú otáľať. Tak ako aj ja mám narodeniny zajtra, tak tiež to nikto nebude vidieť, lebo ani neviem kde sa to v profile dá doplniť. Keby to tam bolo doplnené, tak možno niekto ... Ešte raz, všetko dobré.

Peter


Peter,taktiež ti prajem veľa šťastia,zdravia a nech sa ti darí vo všetkom do čoho sa pustíš. :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Štv Nov 01, 2012 11:26 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Jan 02, 2008 11:24 am
Príspevky: 417
Chlapci, všem Vám moc děkuji za přání a trošku se hambím za vynucené přání o které jsem si řekl. Omluvte mně, kbybych napsal nějaké gramatické chyby, neboť mám v sobě flašku božkovského rumu s Kofolou. (Porušil jsem pravidlo Svatovavřinečka)
Na toto fórum chodím téměř každý den už pět let a stalo se mi to drogou, které se nezbavím. Jsem rád každému novému příspěvku, ať je dobrý nebo né. Za ta léta se zde vyprofilovalo mnoho vynikajících řezbářů i díky tomuto fóru a samozřejmě internetu.
Pokud si vzpomínám, tak Oskar bude mít taky narozky je Štírák, Peter Tobě přeji k zítřejším narozkám taky mnoho štěstí zdraví a tvůrčích nápadů.
Do dílny (kuchyně) jsem si nic nepořídil, ale vyřezávám dvě ženy, černošku a bělošku a ty si nechám pro sebe. Ráno jsem vyřezával zadeček a nevěděl jsem ( podle fotky) kde mají začít ty obliny. Zepředu to vypadalo dobře, ale zezadu nic moc. Pak jsem na to přišel, v místě kde se stýkají stehna (místo které milují všichni muži) jsem vyvrtal malou dirku a na druhé straně přesně kde byla dírka, tak tam začíná ta oblinka zadečku. Jednoduché že.To jen na zpestření mého příspěvku.
Tak ještě jednou všem děkuji moc.

_________________
Jirka


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Pia Nov 02, 2012 8:25 am 
Offline

Registrovaný: Str Dec 19, 2007 8:17 pm
Príspevky: 373
Bydlisko: Pohorelá
Jirka píše:
Chlapci, všem Vám moc děkuji za přání a trošku se hambím za vynucené přání o které jsem si řekl. Omluvte mně, kbybych napsal nějaké gramatické chyby, neboť mám v sobě flašku božkovského rumu s Kofolou. (Porušil jsem pravidlo Svatovavřinečka)
Na toto fórum chodím téměř každý den už pět let a stalo se mi to drogou, které se nezbavím. Jsem rád každému novému příspěvku, ať je dobrý nebo né. Za ta léta se zde vyprofilovalo mnoho vynikajících řezbářů i díky tomuto fóru a samozřejmě internetu.
Pokud si vzpomínám, tak Oskar bude mít taky narozky je Štírák, Peter Tobě přeji k zítřejším narozkám taky mnoho štěstí zdraví a tvůrčích nápadů.
Do dílny (kuchyně) jsem si nic nepořídil, ale vyřezávám dvě ženy, černošku a bělošku a ty si nechám pro sebe. Ráno jsem vyřezával zadeček a nevěděl jsem ( podle fotky) kde mají začít ty obliny. Zepředu to vypadalo dobře, ale zezadu nic moc. Pak jsem na to přišel, v místě kde se stýkají stehna (místo které milují všichni muži) jsem vyvrtal malou dirku a na druhé straně přesně kde byla dírka, tak tam začíná ta oblinka zadečku. Jednoduché že.To jen na zpestření mého příspěvku.
Tak ještě jednou všem děkuji moc.


Ahoj Jirko, Andrej aj ostatní kolegovia,
Oslávencom prajem len to najlepšie hlavne pevné zdravie, dobrú myseľ a neúnavné ruky na rezanie. Pozdravujem vás a ospravedlňujem sa za moju dlhšiu odluku, ktorá nebola zámerná. S Andrejom som síce stále v tel.kontakte a s niektorými aj cez fb. Ale ako už bolo spomenuté aj ja patrím k tým čo sme boli s pôvodnou verziou prepojení "pupočnou šnúrou" a táto nová ma nenadchla tak ako pôvodná. Ja viem, tí čo ste počítačovo zdatnejší,tak je to v princípe jedno, a potom aj to vkladanie obrázkov je na fb jednoduchšie a preto ma nájdete viac tam ako tu. Moja odluka bola tiež spôsobená nepriaznivým vývojom osobných aj iných záležitosti, niektorí z vás možno niečo viete, ale už je to chvalabohu za nami a ako sa vraví po každej búrke vyjde slnko tak už aj u mňa začína vychádzať a verím že sa v najbližšej sezóne s vami aj stretnem lebo si určite budeme mať čo povedať. Tak ešte raz vás všetkých srdečne pozdravujem a teším sa na vás......


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Pia Nov 02, 2012 1:23 pm 
Offline

Registrovaný: Štv Mar 19, 2009 7:26 pm
Príspevky: 357
Bydlisko: Nivnice u Uherského Brodu
Já by jsem taky chtěl popřát všem oslavencům hlavně hodně zdraví spoustu tvůrčích nápadů a stále ostrá dlátka.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Pia Nov 02, 2012 1:25 pm 
Offline

Registrovaný: Štv Mar 19, 2009 7:26 pm
Príspevky: 357
Bydlisko: Nivnice u Uherského Brodu
martinkalman píše:
Jirka píše:
Chlapci, všem Vám moc děkuji za přání a trošku se hambím za vynucené přání o které jsem si řekl. Omluvte mně, kbybych napsal nějaké gramatické chyby, neboť mám v sobě flašku božkovského rumu s Kofolou. (Porušil jsem pravidlo Svatovavřinečka)
Na toto fórum chodím téměř každý den už pět let a stalo se mi to drogou, které se nezbavím. Jsem rád každému novému příspěvku, ať je dobrý nebo né. Za ta léta se zde vyprofilovalo mnoho vynikajících řezbářů i díky tomuto fóru a samozřejmě internetu.
Pokud si vzpomínám, tak Oskar bude mít taky narozky je Štírák, Peter Tobě přeji k zítřejším narozkám taky mnoho štěstí zdraví a tvůrčích nápadů.
Do dílny (kuchyně) jsem si nic nepořídil, ale vyřezávám dvě ženy, černošku a bělošku a ty si nechám pro sebe. Ráno jsem vyřezával zadeček a nevěděl jsem ( podle fotky) kde mají začít ty obliny. Zepředu to vypadalo dobře, ale zezadu nic moc. Pak jsem na to přišel, v místě kde se stýkají stehna (místo které milují všichni muži) jsem vyvrtal malou dirku a na druhé straně přesně kde byla dírka, tak tam začíná ta oblinka zadečku. Jednoduché že.To jen na zpestření mého příspěvku.
Tak ještě jednou všem děkuji moc.


Ahoj Jirko, Andrej aj ostatní kolegovia,
Oslávencom prajem len to najlepšie hlavne pevné zdravie, dobrú myseľ a neúnavné ruky na rezanie. Pozdravujem vás a ospravedlňujem sa za moju dlhšiu odluku, ktorá nebola zámerná. S Andrejom som síce stále v tel.kontakte a s niektorými aj cez fb. Ale ako už bolo spomenuté aj ja patrím k tým čo sme boli s pôvodnou verziou prepojení "pupočnou šnúrou" a táto nová ma nenadchla tak ako pôvodná. Ja viem, tí čo ste počítačovo zdatnejší,tak je to v princípe jedno, a potom aj to vkladanie obrázkov je na fb jednoduchšie a preto ma nájdete viac tam ako tu. Moja odluka bola tiež spôsobená nepriaznivým vývojom osobných aj iných záležitosti, niektorí z vás možno niečo viete, ale už je to chvalabohu za nami a ako sa vraví po každej búrke vyjde slnko tak už aj u mňa začína vychádzať a verím že sa v najbližšej sezóne s vami aj stretnem lebo si určite budeme mať čo povedať. Tak ešte raz vás všetkých srdečne pozdravujem a teším sa na vás......


Velice dlouho jsi tu nebyl a já už si myslel že se něco moc vážného stalo. Vítej zpět Martine :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Pia Nov 02, 2012 10:19 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Aug 15, 2007 11:08 pm
Príspevky: 2476
No, mne tie gratulácie až tak nevadia. Vždy to síce poteší, ale môžem závidieť, tým ktorí si pamätajú (alebo si vedú evidenciu) narodenín, rôznych udalostí a vedia čo kedy bolo a kedy je nejaké výročie. Ja som v tomto neskutočný lempl, pretože zabudnem aj kedy sa manželka narodila a kedy deti... Skutočne - raz na mňa vybafla nejaká úradníčka že dátum narodenia manželky a bedňa vypla a trvalo mi hádam desať sekúnd, než som si spomenul. Ale v takýchto extrémoch sa mi stane, že si nespomeniem vôbec, aj keď inak to samozrejme viem. Jirkovi k šesťdesiatke prajem slušivé šediny a trošku viac optimizmu. Mám síce štyridsuiatku, ale tiež ma už niekoľko vecí riadne jeduje. Ale čo už, treba si zvykať a byť pripravený aj na horšie. A prajem niečo pekné aj Petrovi (síce neviem koľko tých rokov má), ale nech už je tých rokov koľko chce, do želania si doplní sám, čo by to "pekné" mohlo byť.
Joj, skoro som zabudol na Martina. Ale ako je vidieť a ako sme sa možno zle domnievali, on nezabudol na nás :) .


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Sob Nov 03, 2012 2:14 pm 
Offline

Registrovaný: Štv Aug 16, 2007 8:55 pm
Príspevky: 599
Bydlisko: Česká Kamenice
I já se připojuji s přáním všeho nejlepšího všem oslavencům. Zároveň připojuji omluvu za spoždění s tímto mým přáním. Kamarádi, všechno nej, hodně zdraví a spoustu super práce a nápadů. :-)

Martine, jsem rád, že jsi se po delší době ozval a i Tobě přeji jen to nellepší. :wink: :)

_________________
Ať se daří.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prajeme si...
PoslaťNapísal: Pon Nov 05, 2012 11:29 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Jan 02, 2008 11:24 am
Príspevky: 417
Ještě jednou všem srdečně děkuji za přání. :D :P :D
Jsem rád, že se vrátil Martin mezi nás a brzy nás potěší ukázkou nových prací.
Od rodiny jsem mimo jiné dostal jako dárek fotoknihu s mými řezbářskými výtvory. Není tam toho hodně, ale když se to pěkně nafotí a zpracuje do pozadí, tak to vypadá velice pěkně a potěší to. Jako předsevzetí jsem si dal závazek zrychlit a obohatit svou tvorbu, aby ta budoucí kniha byla bohatší, větší a krásnější. :oops:

_________________
Jirka


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com