Aktuálny čas je Pia Apr 19, 2024 4:03 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Štv Okt 14, 2010 8:28 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Aug 15, 2007 11:08 pm
Príspevky: 2476
Mám teraz odbytisko stružlín a pilín u svokra. Ten nimi podsypáva sliepočkám v kurníku aj na dvode. A niečo aj spáli. Naproti mám taktiež záujemcu o drevený odpad vrátane pilín. Ale tiež mám ešte na záhrade miesta kde si s nimi aj vymulčujem.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Štv Okt 14, 2010 10:48 pm 
Offline

Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 9:07 pm
Príspevky: 144
Bydlisko: Kyjov
Dodávám do všech možných míst, pro slepičky, králíčky, soused ke kozám, další soused mokré zaorává do zahrady jako hnojivo, kdybych jim nabídl odřezky, tak mi utrhnou obě ruce, ale poslední dobou trochu hamotím a vše střádám. Co je doma to se počítá :wink: Zájemců by bylo. Ale zima je dlouhá a tak jsem je potřeboval proměnit na topivo. Studená dílna je na nic. Výsledek jsou ty piliňáky. Zajímavá je ta doba hoření bez přikládání.Už mám dvoje 8)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pia Okt 15, 2010 8:05 am 
Offline

Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 12:12 pm
Príspevky: 116
. Výsledek jsou ty piliňáky. Zajímavá je ta doba hoření bez přikládání.Už mám dvoje

Kúpil si ich? Ak ano - kde? Alebo zostrojil sám?
Jozef


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: Pia Okt 15, 2010 7:34 pm 
Offline

Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 9:07 pm
Príspevky: 144
Bydlisko: Kyjov
Cau. Koupil jsem je už loni. Nejdříve celkem za draho asi 700 plus doprava(500) a jenom nějaké torzo bez zásobníku. Pak jsem je viděl kompletní i s náhradním zásobníkem jen za 500, bez dopravy a tloukl jsem se do hlavy. Tak jsem je koupil taky. Chce to trpělivost a dají se koupit v aukci za hubičku. Dokonce jednou tam byly za kačku. Spousta lidí to zkouší dát za vyšší cenu. Pak jsem si objednal ještě novou vložku, abych mohl měnit zásobníky. Ale ta stala asi 800 :( Nyní mám dvoje kamna a 3ks zásobníků. Nedají tolik tepla jako klasické kamna, ale hoří dél a sežerou vše. Mám je jako doplněk k lepším kamnům a hlavně je zapálím na noc, kdy nejsem v dílně. Ráno dojdu celkem do příjemné teploty a ne do -... Teď se prodávají na aukru

http://aukro.cz/item1270713454_pilinova ... nkova.html

Cena je vyšší ale zase několik zásobníků na piliny.
Udělám nějaké foto a vložím.

Ať se daří Adam :wink:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Kam s pilanami?
PoslaťNapísal: Pia Jan 16, 2015 2:38 pm 
Offline

Registrovaný: Str Jan 07, 2015 6:52 pm
Príspevky: 39
Bydlisko: u Brna...
Ahoj
až mám pěkně rozhořeno v petrách, přiložím na to deskou aby byla část zakryta a uplně to neudusil a postupně to shoří..
ať už piliny od brusky,hoblovky či pásovky i od soustruhuty někdy chce také tchýně slepicím ,hodně jemné smíchám s hrubšíma...( s tím mám zážitek ze zakázky když jsem brousil parkety tak dvakrát to borec vysypal a donesl pytel potřetí došel a říká-kurva to byla šupa, pytel opálený a on skoro bez vlasu bez obočí..-a to byl mánička)
takže na jemný bacha je to výbušnina!!

Zdeněk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com