Aktuálny čas je Pia Mar 29, 2024 6:10 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Příspěvky vyřazené z témat - Skladiště
PoslaťNapísal: Ned Máj 05, 2013 3:32 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
Radim Kocián píše:
Ak by si bol taký ochotný, rád si prečítam Tvoj názor na misky v rezbárstve.
Už sa teším.



Misky jsou pro řezbářství absolutně nevhodné.[/quote]


http://www.drewlangsner.com/

Myslíš, že by som mu mal napísať aby prestal rezať misky ?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Ned Máj 05, 2013 7:03 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 31, 2011 10:26 pm
Príspevky: 872
peter píše:
Radim Kocián píše:
Ak by si bol taký ochotný, rád si prečítam Tvoj názor na misky v rezbárstve.
Už sa teším.



Misky jsou pro řezbářství absolutně nevhodné.



http://www.drewlangsner.com/

Myslíš, že by som mu mal napísať aby prestal rezať misky ?[/quote]

Myslím, že když Ty mu začneš písať své dotazy, tak do čtrnácti dnů Ti napíše zhruba asi toto :

Misky jsou pro řezbářství absolutně nevhodné. V dokonalé úctě Drew.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Ned Máj 05, 2013 7:24 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
Radim Kocián píše:
peter píše:
Radim Kocián píše:
Ak by si bol taký ochotný, rád si prečítam Tvoj názor na misky v rezbárstve.
Už sa teším.



Misky jsou pro řezbářství absolutně nevhodné.



http://www.drewlangsner.com/

Myslíš, že by som mu mal napísať aby prestal rezať misky ?


Myslím, že když Ty mu začneš písať své dotazy, tak do čtrnácti dnů Ti napíše zhruba asi toto :

Misky jsou pro řezbářství absolutně nevhodné. V dokonalé úctě Drew.[/quote]

Predpokladám, že Ty misky asi nevieš rezať ?
Asi si sa zameral na medvedíkov ?
Ešte by som odporučil vložiť do Google tieto slová Bowls in wood carving. Desiatky rezbárov sa objaví. Avšak podľa teba....?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Uto Máj 07, 2013 11:00 pm 
Offline

Registrovaný: Pia Feb 19, 2010 11:14 pm
Príspevky: 205
Bydlisko: horehronie
Nuž......Hádka medzi Petrom a Radimom je jedna vec a k tomu sa nebudem vyjadrovať,ale misky sú pre rezbárstvo absolútne nevhodné....Tak ako u nás začalo "veľké bum" rezbárstvo reťazovou pílou,tak isto si získava veľkú obľubu tokárstvo spojené s rezbárstvom.Či už sú to misky,vázy alebo rôzne nádoby. Dám tu dva odkazy pre ukážku ale musím povedať že ich je oveľa viac a na vysokej úrovni a v rôznom prevedení. Dreviny ktoré sa u nás pokladajú ako nevhodné na rezbárstvo sa v iných krajinách využívajú s obľubou. A poprosím nechytať sa jednotlivých odrôd druhov stromu. Taliani s obľubou používajú borovicu,pomerne často sa využíva aj topoľ,ďalej osika,brest ,breza,dreviny ktoré u nás nerastu a pod. a ktoré sa u nás neberú nejako do úvahy. pravda je taká,že takmer každé drevo sa dá použiť v rezbárstve. Takže aj tokárske výrobky možno vyrezávať. Všetko závisí na zručnosti a kreativite tokára...a neposlednej rade aj vybavení. Opäť sa zabúda,že forum navštevuje mnoho rezbárov aj začiatočníkov...Toľko k tým miskám.

http://www.tonycortese.net/MIMOSA%20BOWL%20C.jpg

http://woodworkessence.com/?p=1465


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Potrebujeme internet?
PoslaťNapísal: Str Máj 08, 2013 7:51 am 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
Dobrá otázka od Artika.
Tak čo na to rezbári ?

Avšak mal som na mysli skôr ručné misky, žiaden sústruh.
http://www.drewlangsner.com/
pozri príklad hore.
celkom pekná práca, umelecké poňatie aspoň podla môjho názoru.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Příspěvky vyřazené z témat - Skladiště
PoslaťNapísal: Pia Máj 17, 2013 6:51 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 7:17 am
Príspevky: 234
Bydlisko: Otín - Planá
Obrázok
Zakládám toto téma, aby bylo kam přesouvat příspěvky, které splňují několik podmínek:

1) nepatří do konkrétního tématu :(
2) neexistuje téma, do kterého by bylo možno je přesunout :?
3) jsou v rozporu s pravidly fóra :x
4) jde o konfliktní komunikaci :twisted:
5) jde o "spam" nebo podobnou zbytečnou informaci :x
6) nefukční odkazy (např. na zrušené stránky) :|

8) Zde zůstanou zmíněné příspěvky vyhnívat, protože téma bude zamčené Obrázok

:idea: V případě, že budete mít zájem, aby se některý příspěvek přesunul do konkrétního otevřeného tématu, pošlete Soukromou zprávu Obrázok

Příspěvky zde uložené by si možná v některých případech zasloužily smazat, ale toto rozhodnutí nechám na administrátorovi.
S Andrejem jsem se domluvil na moderování témat Pokusy o anatomii - lidská postava a Struktura témat na tomto foru - co zlepšit. Protože toto téma bude zamknuté, případné připomínky, u kterých chcete, aby ji viděli všichni, použijte téma Struktura témat na tomto foru - co zlepšit.

Doufám, že to zpřehlední jednotlivá témata a prospěje fóru i čtenářům.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Skladiště
PoslaťNapísal: Uto Aug 20, 2013 9:07 am 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
oskar píše:
tady zase někdo jen prohlíží obrázky.vemsi pilku a hop do lesa .bříza takto vypadá pár týdnu po skacení (a to neříkám o zahrabaní do hnoje)


Ako vidím tak opäť si iba drzý. Keďže som sa teba nepýtal, tak by bolo lepšie keby si nepísal tie Tvoje hlúposti.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Skladiště
PoslaťNapísal: Uto Aug 20, 2013 9:33 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 03, 2011 12:59 am
Príspevky: 299
Bydlisko: Trenčín
peter píše:
oskar píše:
tady zase někdo jen prohlíží obrázky.vemsi pilku a hop do lesa .bříza takto vypadá pár týdnu po skacení (a to neříkám o zahrabaní do hnoje)

Obrázok
"Příspěvek porušuje pravidla slušné diskuse na fóru - přesunut do Příspěvky vyřazené z témat - Skladiště."
upravil Hynek



Asi by bolo rozumné priložiť viacero príspevkom do Tvojho skladiska alebo budeme si prezerať iba obrázky ?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: aby drevo nestmavlo
PoslaťNapísal: Str Aug 05, 2015 1:17 am 
Offline

Registrovaný: Štv Júl 28, 2011 6:59 am
Príspevky: 3
este poprosim presunut do sekcie povrchove upravy dreva... :D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Str Dec 30, 2015 11:24 am 
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 5:13 pm
Príspevky: 41
Takové forum mi připomíná žebřík.
Žebřík plný lidí, kteří stále vystupují nahoru, s každou dosaženou příčkou jim dorůstají křídla, až vystoupají nahoru na poslední šprudli a rozletí se do světa.
Na každého takového mistra přijde další začátečník pod žebřík a s pomocí podané ruky těmi nad ním si povyleze a podporován na postupu směřuje k vrcholu. Forum žije, dokud přicházejí noví lidé a ti nad nimi jim podají pomocnou ruku. Jak vznikne od země velká mezera, už nikdo nenaskočí, ruka nad nimi natažená nedosáhne. Takže ti, co jsou na žebříku, vystoupají nahoru a žebřík zůstane prázdný.
Nestojí to na jedné osobě, kamarádi. Nedívali jste se pod sebe a za sebe.
Jirka tokár
Takto zaniknuvších for jsou spousty.
Doufám a věřím, že rezbarstvo jejich řady nerozšíří :-)[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------------
Ptáte se proč někteří registrovaní se tu již neobjevují? Podívejte se, pokud vás to tedy zajímá, na mou žabomyší válku s panem Kociánem. Tento spor najdete na fóru (poraďme si navzájem z roku 2012 strana 30 – 31) a nejsem jediný, jak zjišťuji. Pokud poradí nějaký odborník, který tu má již jméno je to v pořádku. Pokud poradí jiný je jeho názor přibyt na kříž. Když jiný odborník sdílí podobný názor anebo v jádru stejný jako ten méně známí je rázem ticho. Právě kvůli takovým neomylným se raději nikdo ani neptá anebo nevyjadřuje. Pokud se tu hájí ti, kteří musí mít pravdu (anebo chtějí mít navrch) i když nemají a nemají ani slušnost přiznat chybu přejde chuť se tu k něčemu vyjadřovat. Já osobně si již raději poradím nějak sám a raději se neptám. Také bych mohl na některé dotazy odpovědět, ale raději si to teď už odpustím. Ano chodím sem ještě, přečíst si kupříkladu různé názory, které se mi můžou někdy hodit, ale to je vše. Jsem přihlášen na ještě třech různých fórech a můj názor je že ať se ty fóra týkají úplně něčeho jiného něž řezbařiny je situace úplně stejná. Pár takových a ten váš pomyslný žebřík je prázdný. Ptáte se proč? tak právě pro tohle, že na ten váš žebřík nikdo již nepoleze, protože i když se snaží pevně se držet tak si nenechá přece šlapat na prsty. Dnes je doba těch, kteří nedokážou ani přiznat svou chybu. Proto jednoho krásného dne zůstanete na tom vašem žebříku úplně sami.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Str Dec 30, 2015 9:24 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Sep 22, 2011 12:36 pm
Príspevky: 164
Bydlisko: Veľký Krtíš
Svaťa píše:
... Ptáte se proč někteří registrovaní se tu již neobjevují? Podívejte se, pokud vás to tedy zajímá,
na mou žabomyší válku s panem Kociánem. Tento spor najdete ...

Ahoj Svaťo. Nie som odborník na fóra, no keďže sme vo voľnej téme (o všetkom), tak to beriem tak, že je aj pre všetkých, teda aj neznalých. Označiť za hrobára tohto fóra pána Kociána (ktorého všetci voláme Radim) mi príde tak trošku (trošku asi viac ako trošku) mimo. Radima som stretol v živote asi 5x a vždy si vypočul názor iných, pozrel prácu iných, povedal svoj názor, poradil, súhlasil, nesúhlasil, .... Nikdy však svoj názor neprezentoval spôsobom, ktorý by urážal, či ponižoval. Sledoval som tú debatu aj pred tromi rokmi (ten čas hrozne letí) a vrátil som sa k nej aj teraz. Nemám pocit, že by Ťa chcel uraziť, povedal tam svoj názor a zdôraznil vážnosť situácie, lebo drevári a aj nedrevári vedia, že drevoobrábacie stroje chybičky bolestne trestajú. Prekvapuje ma skôr Tvoja reakcia, keď po viac ako troch rokoch vytiahneš debatu z ktorej máš pocit, že Ti Radim nedal za pravdu, že Ti možno fórum nedalo za pravdu a Ty si urazeno prestal prispievať, hoci ako teraz píšeš, máš k niektorým témam čo povedať, no radšej si to odpustíš. Nemyslíš, že práve kvôli takejto zbytočnej urazenosti toto fórum pripomína skapínajúcu mršinu? Rešpektujem však aj Tvoje rozhodnutie len "vysávať" z fóra informácie, ktoré tam dajú ľudia ktorým na tomto záleží, záležalo. Neviem do akej miery Radim prispieva na rezbárske fórum, no na tokárskom patrí rozhodne k jeho ťahúňom. Prepáč, ak vidíš vinníka v konkrétnych osobách, tak v Radimovi vina rozhodne nie je. Toto je však len môj názor, moje rozhodnutie napísať. Tvoj názor a Tvoje rozhodnutie, či budeš prispievať aj do "konštruktívnych" tém je len celkom na Tebe a sám najlepšie zvážiš, čo Ťa obohacuje, či urazené mlčanie, či príspevok do fóra s ktorým možno aj niekto nebude súhlasiť. Prajem Ti všetko dobré.
Peter


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Str Dec 30, 2015 9:43 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Mar 18, 2013 9:38 pm
Príspevky: 313
Bydlisko: Topolčany
Peter Trebuľa píše:
Svaťa píše:
... Ptáte se proč někteří registrovaní se tu již neobjevují? Podívejte se, pokud vás to tedy zajímá,
na mou žabomyší válku s panem Kociánem. Tento spor najdete ...

Ahoj Svaťo. Nie som odborník na fóra, no keďže sme vo voľnej téme (o všetkom), tak to beriem tak, že je aj pre všetkých, teda aj neznalých. Označiť za hrobára tohto fóra pána Kociána (ktorého všetci voláme Radim) mi príde tak trošku (trošku asi viac ako trošku) mimo. Radima som stretol v živote asi 5x a vždy si vypočul názor iných, pozrel prácu iných, povedal svoj názor, poradil, súhlasil, nesúhlasil, .... Nikdy však svoj názor neprezentoval spôsobom, ktorý by urážal, či ponižoval. Sledoval som tú debatu aj pred tromi rokmi (ten čas hrozne letí) a vrátil som sa k nej aj teraz. Nemám pocit, že by Ťa chcel uraziť, povedal tam svoj názor a zdôraznil vážnosť situácie, lebo drevári a aj nedrevári vedia, že drevoobrábacie stroje chybičky bolestne trestajú. Prekvapuje ma skôr Tvoja reakcia, keď po viac ako troch rokoch vytiahneš debatu z ktorej máš pocit, že Ti Radim nedal za pravdu, že Ti možno fórum nedalo za pravdu a Ty si urazeno prestal prispievať, hoci ako teraz píšeš, máš k niektorým témam čo povedať, no radšej si to odpustíš. Nemyslíš, že práve kvôli takejto zbytočnej urazenosti toto fórum pripomína skapínajúcu mršinu? Rešpektujem však aj Tvoje rozhodnutie len "vysávať" z fóra informácie, ktoré tam dajú ľudia ktorým na tomto záleží, záležalo. Neviem do akej miery Radim prispieva na rezbárske fórum, no na tokárskom patrí rozhodne k jeho ťahúňom. Prepáč, ak vidíš vinníka v konkrétnych osobách, tak v Radimovi vina rozhodne nie je. Toto je však len môj názor, moje rozhodnutie napísať. Tvoj názor a Tvoje rozhodnutie, či budeš prispievať aj do "konštruktívnych" tém je len celkom na Tebe a sám najlepšie zvážiš, čo Ťa obohacuje, či urazené mlčanie, či príspevok do fóra s ktorým možno aj niekto nebude súhlasiť. Prajem Ti všetko dobré.
Peter


Tak pod toto sa podpisujem aj ja Ernest


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Štv Dec 31, 2015 12:02 pm 
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 5:13 pm
Príspevky: 41
Peter Trebuľa píše:
Svaťa píše:
... Ptáte se proč někteří registrovaní se tu již neobjevují? Podívejte se, pokud vás to tedy zajímá,
na mou žabomyší válku s panem Kociánem. Tento spor najdete ...

Ahoj Svaťo. Nie som odborník na fóra, no keďže sme vo voľnej téme (o všetkom), tak to beriem tak, že je aj pre všetkých, teda aj neznalých. Označiť za hrobára tohto fóra pána Kociána (ktorého všetci voláme Radim) mi príde tak trošku (trošku asi viac ako trošku) mimo. Radima som stretol v živote asi 5x a vždy si vypočul názor iných, pozrel prácu iných, povedal svoj názor, poradil, súhlasil, nesúhlasil, .... Nikdy však svoj názor neprezentoval spôsobom, ktorý by urážal, či ponižoval. Sledoval som tú debatu aj pred tromi rokmi (ten čas hrozne letí) a vrátil som sa k nej aj teraz. Nemám pocit, že by Ťa chcel uraziť, povedal tam svoj názor a zdôraznil vážnosť situácie, lebo drevári a aj nedrevári vedia, že drevoobrábacie stroje chybičky bolestne trestajú. Prekvapuje ma skôr Tvoja reakcia, keď po viac ako troch rokoch vytiahneš debatu z ktorej máš pocit, že Ti Radim nedal za pravdu, že Ti možno fórum nedalo za pravdu a Ty si urazeno prestal prispievať, hoci ako teraz píšeš, máš k niektorým témam čo povedať, no radšej si to odpustíš. Nemyslíš, že práve kvôli takejto zbytočnej urazenosti toto fórum pripomína skapínajúcu mršinu? Rešpektujem však aj Tvoje rozhodnutie len "vysávať" z fóra informácie, ktoré tam dajú ľudia ktorým na tomto záleží, záležalo. Neviem do akej miery Radim prispieva na rezbárske fórum, no na tokárskom patrí rozhodne k jeho ťahúňom. Prepáč, ak vidíš vinníka v konkrétnych osobách, tak v Radimovi vina rozhodne nie je. Toto je však len môj názor, moje rozhodnutie napísať. Tvoj názor a Tvoje rozhodnutie, či budeš prispievať aj do "konštruktívnych" tém je len celkom na Tebe a sám najlepšie zvážiš, čo Ťa obohacuje, či urazené mlčanie, či príspevok do fóra s ktorým možno aj niekto nebude súhlasiť. Prajem Ti všetko dobré.
Peter

___________________________________________________________________________
Pane Trebuľa, neoznačil jsem pana Kociána za „hrobaře“ jak jste ho nazval, tohoto fóra. Ale za člověka, který mě napadl, že chci jeho kamaráda připravit o prsty na rukou. Mimochodem takových je na každém fóru spoustu. Měl jsem si sypat popel na hlavu za svůj příspěvek. Pokud jste tedy tento spor sledoval tak dobře víte čeho se týkal i velice dobře víte jak o té naftě tak i oleji. A teď mi odpovězte, když se do tohoto sporu tedy zapojujete, co jsem tak špatně tomuto pánovi poradil. Nebo spíš, poradil jsem něco jiného, než pak dostal radu (stejnou) od odborníků? Neopomeňte vzpomnět výrok odborníka, který měl stejný názor. A to že naftu používali už jeho předchůdci jako i můj děda. A co teprve stejný názor který mají i jiní na olej ať už to je ten co jsem radil já anebo jiný o kterém byla tato žabomyší válka. Pokud je čestný jak píšete, měl po výroku odborníků alespoň napsat, že se spletl. Nevyžaduji to, co chtěl on pomě, a to sypat si popel na hlavu ale jen se zbavit té nálepky člověka který chce jeho kamaráda připravit o jeho drahocenné prsty. Jeto stejné jako by řekl, že na tomhle fóru jsem jen proto, abych měl škodolibou radost s toho, že někomu má debilní rada způsobí úraz. Asi mi nebudete věřit, ale já takhle postupuji běžně, pokud se spletu, přiznám to. Pokud chcete, milerád vám dám odkaz na fóra, kde přispívám a tam si to u konkrétních osob můžete i ověřit. Nemyslíte si, že chybovat je lidské a přiznat si chybu také? A pak si odpovězte, zdali je tím „hrobařem“ jak jste ho nazval vy, anebo není. Mimochodem odborníkem na fóra být nemusíte, ani já nejsem, stačí se jen mrknout na různá fóra. Takový dokážou rozeštvat a umlčet téměř každé fórum. Kdo pak chce taky přispívat na fórum, aby tu (nebo i jinde na fóru) byl pranýřovaný za to, že chce připravit někoho o prsty. Je spoustu lidí, kterým jsem napsal anebo i osobně řekl, že proč se nepodělí o skvělé nápady či rady s ostatními. Bylo mi vždy u těch lidí, které s úctou uznávám řečeno, že ani náhodou, prý jestli nevidím, co za lidi chodí na takové fórum. Teď tímto samozřejmě nemyslím jen tohle fóru, kterého se tohle vše týká. Jinak kde berete přesvědčení že mi tohle fórum nedalo za pravdu? já jsem nepsal o fóru ale zmíněném pánovi. Fórum je spíš právě ta oběť celého sporu, ochuzuje se takovými spory o diskuze a hlavně o lidi. Proto jsem vše také chtěl řešit v soukromé poště a ne veřejně. Pokud tedy pan Kocián to chtěl řešit na fóru tak mi to promiňte, ale celou věc měl dotáhnout do konce a ne se odmlčet. Měl to být z jeho strany přínos do tohoto fóra anebo jen ukázat jak má rád svého kamaráda? odpovězte si nato sám. A nezapomeňte opět napsat, že jsem uražený. Nejsem uražený, pokud bych byl hádal bych se dál. Ale ustoupil jsem a nechtěl jsem dál zahlcovat hádkou tohle skvělé fórum. Není to důstojné hádat se tu jako děti na pískovišti o bábovičku kdo ji komu rozšlapal. A ptáte se, proč to po takové době vzpomínám? Protože se toho ten příspěvek, na který jsem reagoval, týkal. Dokonce se týká i konkrétní osoby a také nemám rád nevyřešené spory. Dnes je den kdy asi nemá nikdo náladu číst tyto negativní reakce, a proto to dál již nebudu komentovat. Přeji vám i těm, kterých se tento spor týká jen to nejlepší v novém roce, pevné zdraví a mnoho inspirací které jsou přínosem pro takové fórum, které pomůže mnohým se realizovat.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Štv Dec 31, 2015 8:52 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Sep 22, 2011 12:36 pm
Príspevky: 164
Bydlisko: Veľký Krtíš
Svaťa píše:
... a také nemám rád nevyřešené spory ....

Svaťo, Svaťo! Týmto si povedal všetko, už nie je potrebné nič dodať. Príde mi to ako v tom starom vtipe:

- Týpek si v Rusku kúpi noviny ktoré sú celkom prázdne. Pýta sa predavača prečo je to tak a ten mu odpovedá: "Za čem bukvy?! Vsjo jasno!" :)

Svaťo, ak niekto má iný názor ako ja, tak rozhodne s ním nie som v spore. O odtieňoch toho, čo, kto a ako myslel, napísal, mal pravdu, nemal pravdu, ...., sa tu môžeme baviť donekonečna, no jediné čo dosiahneme je, že tým ostatných unavíme, znechutíme a to by bola škoda.

Prajem Tebe aj všetkým do nového roku najmä dobrého zdravia, pokoj v duši a veľa vydarených výtvorov.

Peter


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Voľná téma (o všetkom)
PoslaťNapísal: Pia Jan 01, 2016 10:01 am 
Offline

Registrovaný: Ned Jan 08, 2012 5:13 pm
Príspevky: 41
Peter Trebuľa píše:
Svaťa píše:
... a také nemám rád nevyřešené spory ....

Svaťo, Svaťo! Týmto si povedal všetko, už nie je potrebné nič dodať. Príde mi to ako v tom starom vtipe:

- Týpek si v Rusku kúpi noviny ktoré sú celkom prázdne. Pýta sa predavača prečo je to tak a ten mu odpovedá: "Za čem bukvy?! Vsjo jasno!" :)

Svaťo, ak niekto má iný názor ako ja, tak rozhodne s ním nie som v spore. O odtieňoch toho, čo, kto a ako myslel, napísal, mal pravdu, nemal pravdu, ...., sa tu môžeme baviť donekonečna, no jediné čo dosiahneme je, že tým ostatných unavíme, znechutíme a to by bola škoda.

Prajem Tebe aj všetkým do nového roku najmä dobrého zdravia, pokoj v duši a veľa vydarených výtvorov.

Peter

--------------------------------------------------------------------------------------
Tak pokud jsem já u vás za blbce (vis vaše přirovnání k tomu ruskému vtipu) tak opravdu nemá dále tuto diskuzi vést. Je vidět že ne já ale vy jste nepochopil, o co mi šlo. Nepamatujete si s toho sporu zřejmě zhola nic anebo nechcete, spíš to druhé. Nikomu neberu jeho názory a ani to nevyžaduji, jak se stále domníváte vy. Pokud bych nebyl obviněn, že chci někoho připravit o prsty, neřešil bych to. Ale to nemá stále pro ty, co nerozumí dál tu omílat dokola. Ukončeme to tím, že se pan Kocián, který by se mněl k tomuto vyjádřit nehodlá zapojit do téhle diskuze. Vy ho bráníte, což bych vzhledem k tomu, že jste kamarádi, pochopil. Ale pak se nedivte, že diskutujících a přispívajících na těchto stránkách ubývá. Pak tu pláčete a pochlebujete si, že se zřejmě nemáte s kým hádat. Proboha proberte se už, tady nejde o něčí ego, tady jde o to, že jsem chtěl podle něj způsobit někomu zranění svou radou. A nezapomeňte zase napsat, že to stále omílám dokola. A raději si odpusťte další komentář, k hádkám tohle fórum nebylo založeno. Řešil bych tento spor v soukromé poště, ale vzhledem k tomu že se tu chce neustále někdo přít a potřebuje k tomu své kamarády tak se to řeší tady.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com