Aktuálny čas je Štv Mar 28, 2024 9:57 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 213 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: povrchová úprava
PoslaťNapísal: Štv Aug 10, 2017 10:09 pm 
Offline

Registrovaný: Str Aug 02, 2017 7:10 am
Príspevky: 13
Bydlisko: kladno
Ahoj Radime... 5 kg matroše vyjde na 1150 kč když počítám že vosk cca průměr včelaři prodavají 300kč/kg, samozřejmě když má někdo olej nebo vosk zadara nebo vezme vetší balení cena bude jiná. Jinak Jsem zatím pastou leštil borovicový nábytek, tužky, držátka na pilníky a dláta a zatím jsem nijak nepoužil na ven na vodu... ale zatím vše drží lesk a barvu... jinak to nechávám také po nanesení a vyleštění cca týden zavadnout než to používám.... samozřejmě záleží na teplotě ve které to je.. jak jsou nyní vedra tak max. dva , tři dny...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: povrchová úprava
PoslaťNapísal: Pon Aug 14, 2017 5:16 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 31, 2011 10:26 pm
Príspevky: 872
Vašek tygl píše:
Ahoj Radime... 5 kg matroše vyjde na 1150 kč když počítám že vosk cca průměr včelaři prodavají 300kč/kg, samozřejmě když má někdo olej nebo vosk zadara nebo vezme vetší balení cena bude jiná. Jinak Jsem zatím pastou leštil borovicový nábytek, tužky, držátka na pilníky a dláta a zatím jsem nijak nepoužil na ven na vodu... ale zatím vše drží lesk a barvu... jinak to nechávám také po nanesení a vyleštění cca týden zavadnout než to používám.... samozřejmě záleží na teplotě ve které to je.. jak jsou nyní vedra tak max. dva , tři dny...


Tak cena dobrá, ale nemyslel jsem to používat na venkovní úpravu dřeva, ale na misky. Pokud by miska po ošetření tou pastou snesla pokapání vodou, tak by to bylo fajn. Na nějaký další sraz zkus vzít vzorky misek, nebo jiné výrobky a též vzorek pasty pokůkáme, posoudíme.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: povrchová úprava
PoslaťNapísal: Str Máj 02, 2018 10:16 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
www.olejenadrevo.cz
Vše, co potřebujete a chcete vědět o olejích na dřevo, plnidlech, vlastnostech,
přísadách, voscích......
Podle mne dokonalé stránky
jirka


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 213 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com