Aktuálny čas je Štv Mar 28, 2024 9:59 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 481 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Pon Nov 11, 2013 9:44 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Máj 19, 2011 7:15 am
Príspevky: 322
Nazdar,
Tak tento len tak ľahko nezastavíš, len kto Ti to odnesie?
Budeš na to potrebovať dobrých chlapov, hlavne na tú základnú hrču.
Tak nech Ti dobre funguje
Zdar

[quote="Jan Vrtěna"]Zdarec kamarádi,
není to moc slušn


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Str Nov 20, 2013 5:21 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Apr 30, 2012 10:04 pm
Príspevky: 47
Bydlisko: pri Skalici
Zdravím.
Tak som si urobil vianoce o niečo skorej.
http://aukro.cz/frekvencni-menic-3kw-i3719120260.html
A dúfam, že bude dobrý.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Str Nov 20, 2013 7:42 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Mar 18, 2013 9:38 pm
Príspevky: 313
Bydlisko: Topolčany
Neobanuješ ,ale daj zapojit a nastavit odborníkovy


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Str Nov 20, 2013 9:06 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
Miroslav Žúrek píše:
Zdravím.
Tak som si urobil vianoce o niečo skorej.
http://aukro.cz/frekvencni-menic-3kw-i3719120260.html
A dúfam, že bude dobrý.


Ahoj Miro,
životní kauf.
Gratuluju.
Jirka
P.S.
Práh stavby se musí dobře kotvit k zákl.betonu.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Štv Nov 21, 2013 5:38 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Mar 18, 2013 9:38 pm
Príspevky: 313
Bydlisko: Topolčany
Ak by niekto potreboval tu je kontakt na človiečika od ktorého mam frekvenčné meniče, nie že by som mu robil reklamu ,bol som vysoko spokojný ,dokonca ked sa stalo že sa pomílil v krytoch meničov ktoré zamenil ponukol mi ten omylom zamenený doslova za hubičku :lol: Karol 0944 406 018 alebo http://elektro.bazos.sk/inzerat/3055599 ... n--ine.php


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Štv Nov 21, 2013 5:45 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
Ernest píše:
Ak by niekto potreboval tu je kontakt na človiečika od ktorého mam frekvenčné meniče, nie že by som mu robil reklamu ,bol som vysoko spokojný ,dokonca ked sa stalo že sa pomílil v krytoch meničov ktoré zamenil ponukol mi ten omylom zamenený doslova za hubičku :lol: Karol 0944 406 018 alebo http://elektro.bazos.sk/inzerat/3055599 ... n--ine.php

Také jsem s ním jednal,
bylo to férové a na rovinu.
jirka


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Štv Nov 21, 2013 7:04 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Apr 30, 2012 10:04 pm
Príspevky: 47
Bydlisko: pri Skalici
Ernest píše:
Neobanuješ ,ale daj zapojit a nastavit odborníkovy


Manželka mi k tomu v práci vytlačila 180 stránkový manuál,tak snáď to ten môj človek podľa neho zapojí.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Ned Dec 29, 2013 3:54 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str Feb 20, 2013 9:59 pm
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
Zdravím. Tiež mi to nedá, aby som sa nepochválil, pretože mam neskutočnú radosť. Včera som si urobil radosť :-) podarilo sa mi uloviť, a včera i naložiť, doviesť a zložiť môjho nového Miláááška ( Glumov výlev lásky ku prsťeňu ...My pleashure.... :-)) Mám z neho neskutočnú radosť, po roku a pol "lovenia" na bazároch, sa mi konečne podarilo nájsť sústruh, ktorý spĺňa takmer všetko, čo som hľadal. Tá jediná vec je, že by mohol mať ešte o niečo väčší točný priemer, (maximálny momentálny 450 mm pri ručnom točení, 400 pomocou suportu, sle má závit aj na vonkajšej strane, takže v princípe, neobmedzený priemer)ale to by som už chcel moc. Páči sa mi na ňom, že je dostatočne mohutný , stabilný, silný, ale zároveň nieje to zbytočné hebedo. Zároveň má i automatický posuv, ale v prípade potreby sa dá suport jednoducho dať dole, a používať sústruh len na ručné sústruženie. Proste tak akurát. presne proporčne vyvážený (alebo by som mu mal dať radšej ženské meno ? :-) ) Rok výroby 1996, Kovosvit SND 20 , ale v stave takmer ako nový. a dostal som knemu v cene i odsávanie. Už len pozapájať káble, ktoré sa museli kvôli prevozu odpojiť, a môže sa makať. pre predstavu, pretože fotka to ukazuje inak, unášacia hlava je tušim 200ka. Má i mechanickú kopírku, ktorú ale asi neskor vymením za hydraulickú, ktorú už mám, a ktorá doteraz len stála neuvyuźitá v dielni.


Prílohy:
3.jpg
3.jpg [ 126.23 KiB | Zobrazené 11750 krát ]
2.jpg
2.jpg [ 88.96 KiB | Zobrazené 11750 krát ]
1.jpg
1.jpg [ 76.59 KiB | Zobrazené 11750 krát ]


Naposledy upravil Umbriell dňa Ned Dec 29, 2013 5:38 pm, celkovo upravené 2
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Ned Dec 29, 2013 5:14 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Máj 19, 2011 7:15 am
Príspevky: 322
K tomu sustruhu Ti gratulujem, je parádny, ja som pozeral ten inzerát zo Znojma, je krásny a som rád že sa dostal do dobrých rúk. Tak si to użi


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Ned Dec 29, 2013 6:20 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
Umbriell píše:
Zdravím. Tiež mi to nedá, aby som sa nepochválil, pretože mam neskutočnú radosť. Včera som si urobil radosť :-) podarilo sa mi uloviť, a včera i naložiť, doviesť a zložiť môjho nového Miláááška ( Glumov výlev lásky ku prsťeňu ...My pleashure.... :-)) Mám z neho neskutočnú radosť, po roku a pol "lovenia" na bazároch, sa mi konečne podarilo nájsť sústruh, ktorý spĺňa takmer všetko, čo som hľadal. Tá jediná vec je, že by mohol mať ešte o niečo väčší točný priemer, (maximálny momentálny 450 mm pri ručnom točení, 400 pomocou suportu, sle má závit aj na vonkajšej strane, takže v princípe, neobmedzený priemer)ale to by som už chcel moc. Páči sa mi na ňom, že je dostatočne mohutný , stabilný, silný, ale zároveň nieje to zbytočné hebedo. Zároveň má i automatický posuv, ale v prípade potreby sa dá suport jednoducho dať dole, a používať sústruh len na ručné sústruženie. Proste tak akurát. presne proporčne vyvážený (alebo by som mu mal dať radšej ženské meno ? :-) ) Rok výroby 1996, Kovosvit SND 20 , ale v stave takmer ako nový. a dostal som knemu v cene i odsávanie. Už len pozapájať káble, ktoré sa museli kvôli prevozu odpojiť, a môže sa makať. pre predstavu, pretože fotka to ukazuje inak, unášacia hlava je tušim 200ka. Má i mechanickú kopírku, ktorú ale asi neskor vymením za hydraulickú, ktorú už mám, a ktorá doteraz len stála neuvyuźitá v dielni.


super,
gratuluji


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Štv Jan 16, 2014 11:14 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Okt 22, 2013 4:56 pm
Príspevky: 76
Bydlisko: Mirošovice
Naskytla se mi výhodná koupě vodní brusky JET.
Hned jsem musel nabrousit vercajk -je to nádhera. Sice to jde pomalu (pomalu se to točí)
Jsem nadmíru spokojen. Trochu jsem se toho bál přeci jenom to je napodobenina Tormeku.
Vyrobil jsem úhlovou opěrku-přeci za ní nebudu dávat 800. Jednu vadu to má. Málo základního příslušenství.
Obrázok
Obrázok

Samotné nabroušení mě hodně potěšilo
Obrázok

Nakonec trochu mimo mísu
Tohle chtěly hodit do šrotu malá pásová bruska Jesan 1973 nakonec za jednu misku.
Kompletní.
Poladil jsem ji natřel namazal urobil jsem na ní nádobu s filtrem (má svůj ventylátor) slepil nový pás novou elektroinstalaci a běží jak divá.
Obrázok

Ještě dodám-vyrobil jsem jednu malo misku nově nabroušeným dlátem a kvalita o 20 procent vyšší.
Fotku dodám zítra.
Michal

_________________
Nemám čas ztrácet čas


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Pia Jan 17, 2014 6:28 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
MichalKraft píše:
Naskytla se mi výhodná koupě vodní brusky JET.
Hned jsem musel nabrousit vercajk -je to nádhera. Sice to jde pomalu (pomalu se to točí)
Jsem nadmíru spokojen. Trochu jsem se toho bál přeci jenom to je napodobenina Tormeku.
Vyrobil jsem úhlovou opěrku-přeci za ní nebudu dávat 800. Jednu vadu to má. Málo základního příslušenství.
Obrázok
Obrázok

Samotné nabroušení mě hodně potěšilo
Obrázok

Nakonec trochu mimo mísu
Tohle chtěly hodit do šrotu malá pásová bruska Jesan 1973 nakonec za jednu misku.
Kompletní.
Poladil jsem ji natřel namazal urobil jsem na ní nádobu s filtrem (má svůj ventylátor) slepil nový pás novou elektroinstalaci a běží jak divá.
Obrázok

Ještě dodám-vyrobil jsem jednu malo misku nově nabroušeným dlátem a kvalita o 20 procent vyšší.
Fotku dodám zítra.
Michal


Má to ale někdo štěstí.
Nebo kdo hledá, najde.
Gratuluju.
Jirka


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Pia Jan 17, 2014 7:32 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 01, 2012 6:31 am
Príspevky: 92
Bydlisko: Letovice
Michale,gratuluji k brusce.Pokud jsi někdy viděl Tormek,tak pochopíš,že platíš především značku a jejich myšlenku.Když jsem vybíral mezi Tormekem a Jetem,tak jsem vybral Jet,protože nemíním dávat dvakrát více peněz za stejný stroj.Příslušenství si při trošce šikovnosti a samozřejmě možnosti vyrobíš sám,jen jsem dokupoval tvarový obtahovací kotouč a budeš muset vyřešit srovnávání brusného kotouče,poněvadž značně ubívá.


Prílohy:
výrobky 007a.jpg
výrobky 007a.jpg [ 230.57 KiB | Zobrazené 11625 krát ]
Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Pia Jan 17, 2014 10:31 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Okt 22, 2013 4:56 pm
Príspevky: 76
Bydlisko: Mirošovice
"Pavel Dvořák"

Zarovnání kamene zatím řeším tvrdším brouskem. Fakt mizí. Kotouč je pěkně drahej.
Ten přípravek máš celý ze dřeva?
Michal

_________________
Nemám čas ztrácet čas


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: dnes jsem si udělal radost
PoslaťNapísal: Sob Jan 18, 2014 11:50 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 01, 2012 6:31 am
Príspevky: 92
Bydlisko: Letovice
přípravek je celý ze dřeva,původně to byla taková z nouze náhrada jen abych mohl obtahovat struhy,ale naprosto v pohodě funguje a hlavně je zadarmo.Stačí si trošku pohrát s bukovým hranolkem,koupíš bukový kolík a jediné,co je velmi důležité - navrtat osy otvorů přesně kolmo k sobě,což se na stojanové vrtačce dá.Na tom totiž závisí celá geometrie broušení.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 481 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com