Aktuálny čas je Štv Apr 18, 2024 1:03 am

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 137 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Pia Okt 31, 2014 5:42 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia Okt 31, 2014 6:51 am
Príspevky: 157
Bydlisko: Benešov nad Ploučnicí
Hezky den.Jako novy clen bych se chtel predstavit.
Jmenuji se Zdenek je mi 53 let,jsem z Decina(Benesov nad Ploucnici).
Delsi dobu uz sleduji tyto stranky a diky za ne.Prace se drevem mne vzdy bavila i kdyz v tom nejsem vyucen ani se tim nezivim.Puvodem jsem reznik a ted delam i ve stavebnictvi(
stavba leseni,navrhy zateplovacich systemu atd).Snad mne mezi sebe prijmete a i trosku pomuzete.I ja rad s cimkoli pomuzu a budu rad platny.
Zdenda


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Pia Okt 31, 2014 8:47 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia Okt 31, 2014 8:26 pm
Príspevky: 93
Dobrý den chtěl bych se představi jsem Tomáš Pavelka mé pole působnosti jsou Sezemice u Pardubic vystudoval jsem Střední uměleckou školu hudebních nástrojů a nábytku , po škole jsem se už dřevu nevěnoval až ted co jsem našetřil pár peněz tak jsem si v garáži udelal dílnu a samozřejmě pořídil soustruh ... po těch letech jsem zjistil že si musim zopakovat základy... a tak jsem se vám chtěl představit ahoj...

_________________
Tomáš... :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Sob Nov 01, 2014 8:46 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
Ahojte klucíííí,
není nic lepšího a povzbudivějšího, než probuzení dřívějších hostí.
Co nejupřimnějí - tož vitajte mezi stréce,
nová krev to tady oživí a pořádně to roztočíme :-)
Jirka
Nahoďte témata, otázky a hlavně-obrázky :-)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Sob Nov 01, 2014 4:37 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia Okt 31, 2014 8:26 pm
Príspevky: 93
jak zmenšujete obrázkx aby ste je mohli připojit ...

_________________
Tomáš... :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Uto Nov 18, 2014 12:12 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Nov 11, 2014 8:27 am
Príspevky: 25
Bydlisko: Jablonec nad Nisou
Zdar soustružníci,
konečně se mi povedlo se sem přihlásit, tak bych se mohl trochu představit. Jmenuji se Jakub, je mi 35 a jsem z Jablonce nad Nisou. Před třemi dny jsem si pořídil malý soustruh na dřevo a tak se konečně můžu přesunout o krok dál, od sledování videí na interfernetu k vlastním pokusům. Zatím jsem stačil zjistit že to není až tak snadné jak to na první pohled vypadá, ale snad tady mezi vámi pochytám nějaké ty rozumy a půjde mi to čím dál tím lépe :wink:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Uto Nov 18, 2014 8:02 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 31, 2011 10:26 pm
Príspevky: 872
Tomáš Pavelka píše:
jak zmenšujete obrázkx aby ste je mohli připojit ...


No já to na radu syna protlačím přes " IfanViev " je tam v menu položka Resize-resample".
Ale podrobnosti k instalaci zná můj správce sítě, já jsem jen pavouk využívající znalosti správce :D .

Jinak zdvořile vítám další kamarády do naší komunity. Už se těším na další sraz. Je určitě dobrou vizitkou soutokárského fóra, když sem někdo nový otevřeně vstoupí včetně fotky. Přijde mi to jako logický krok v případě, že už jsem si přečetl a viděl dost na to, abych si řekl jo s těma lidma se podělím o svoje problémy a zkušenosti. Mě osobně to hodně potěšilo. Takže kamarádi vítejte.

Co myslíš Pavlíku, fórum oslovilo i děvčata, není čas změnit avatar?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Uto Jan 13, 2015 4:47 pm 
Offline

Registrovaný: Str Jan 07, 2015 6:52 pm
Príspevky: 39
Bydlisko: u Brna...
ahoj

tak jsem tu..

práce se dřevem mě baví a bydlím nedaleko Gurta...


Naposledy upravil fox dňa Uto Júl 21, 2015 5:49 pm, celkovo upravené 1

Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Uto Jan 13, 2015 10:44 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Sep 22, 2011 12:36 pm
Príspevky: 164
Bydlisko: Veľký Krtíš
Larix píše:
Zdar soustružníci,
konečně se mi povedlo se sem přihlásit, tak bych se mohl trochu představit. Jmenuji se Jakub, je mi 35 a jsem z Jablonce nad Nisou. Před třemi dny jsem si pořídil malý soustruh na dřevo a tak se konečně můžu přesunout o krok dál, od sledování videí na interfernetu k vlastním pokusům. Zatím jsem stačil zjistit že to není až tak snadné jak to na první pohled vypadá, ale snad tady mezi vámi pochytám nějaké ty rozumy a půjde mi to čím dál tím lépe :wink:

Nazdar Jakub, ako sa daria prvé kroky? :?: Nech je (za)kopnutí a "leteckých dní" čo najmenej! :wink:
Peter


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Str Jan 14, 2015 10:07 am 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Nov 11, 2014 8:27 am
Príspevky: 25
Bydlisko: Jablonec nad Nisou
Nazdar Jakub, ako sa daria prvé kroky? :?: Nech je (za)kopnutí a "leteckých dní" čo najmenej! :wink:
Peter[/quote]

Nazdar Peter, díky za optání. Pořídil jsem nějaké struhy od Gurta, nějaké Crown a k tomu co dům dal a snažím se. Občas to kopne, ale naštěstí ne moc a tak nic nelétá :D Soustruh mám na chalupě v dílně kde je teplota stejná jako venku, takže v zimě tam jsem jen když je přijatelně, ale pár výrobků už vzniklo. Zatím žádný zázrak, ale líbilo se to a všechno jsem rozdal. Zatím tedy pár misek a svícnů. Tak až si budu myslet že to konečně za něco stojí a nebudu se stydět, tak třeba přidám i nějaké foto :)
Jakub


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Str Jan 14, 2015 7:14 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv Sep 22, 2011 12:36 pm
Príspevky: 164
Bydlisko: Veľký Krtíš
Larix píše:
.... Tak až si budu myslet že to konečně za něco stojí a nebudu se stydět, tak třeba přidám i nějaké foto :)
Jakub

Jakubovi & Co.
Nemusíš čakať na dokonalosť. Každá odozva Ťa posunie dopredu a iste si čítal komentáre v galérii, nikto tu nikoho nevysmieva, tak žiadne hanbenie sa :)
Peter


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Ned Feb 08, 2015 3:13 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto Máj 27, 2014 7:07 pm
Príspevky: 9
Bydlisko: Litomyšl
Zdravím soutokáry a milovníci dřeva .
Jmenuji se Vojta Hurych ročník 51 jsem vyučený tesař /kolář celý svůj produktivní věk
jsem dělal nábytek mám nábytkářskou průmyslovku.Snad se mě podaří navázat s Vámi dialog a spolupráci a navzájem si předávat zkušenosti a poznatky.Dlouhá léta se pohybuji okolo dřeva,myslel jsem si že už mě nemůže nic překvapit,překvapilo a to setkání Soutoku
v Kloboukách loni v květnu.Takže je pravda že se učíme celý život.Rád bych se zúčastňoval
vašich debat a rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

P.S.Jednu zkušenost už mám.Týden po setkání v Klouboukách jsem si na hoblovce uhobloval ukazováček na pravé ruce a bylo to v neděli a proto platí:
Pomni,člověče abys den sváteční světil !!!! Potom jsem měl 6 týdnů času ha ba děj?
A to jsem 47 roků truhlařil.

Přeji všem dobré nápady a vše dobré Vojta


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Ned Feb 08, 2015 10:26 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia Dec 26, 2008 3:51 pm
Príspevky: 780
Bydlisko: u Brna
Ahoj Vojto jsme rádi že jsi se nám představil, já už tě bral tak automaticky, že jsem nezaregistroval že tu nejsi zaevidován :shock:

budem se těšit na tvé příspěvky do galerie a těšíme se i na tvé technicko technologicke finty :wink:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Ned Feb 08, 2015 10:30 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia Dec 26, 2008 3:51 pm
Príspevky: 780
Bydlisko: u Brna
Jakub! všecko stojí za to! kdybych měl sílu a čas, nafotil bych také svoje prvotiny, ještě se někde válí, ale to už je minulost a oráč se nesmí ohlížet, jinak rovnou brázdu nevyorá..
ale ty sa vyvíjíš a nejsi nám lhostejný, jakož i nikdo jiný! tak to na nás pěkně chrl :shock:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Pon Feb 09, 2015 1:17 pm 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 11:59 am
Príspevky: 1568
Bydlisko: Kroměříž
gurt píše:
Jakub! všecko stojí za to! kdybych měl sílu a čas, nafotil bych také svoje prvotiny, ještě se někde válí, ale to už je minulost a oráč se nesmí ohlížet, jinak rovnou brázdu nevyorá..
ale ty sa vyvíjíš a nejsi nám lhostejný, jakož i nikdo jiný! tak to na nás pěkně chrl :shock:


Kurňa to je dobrý, s tím oráčem, to neznám.
Ale je to svatá pravda.
jirka


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Jsem TU
PoslaťNapísal: Pon Feb 09, 2015 1:27 pm 
Offline

Registrovaný: Pon Mar 18, 2013 9:38 pm
Príspevky: 313
Bydlisko: Topolčany
P.S.Jednu zkušenost už mám.Týden po setkání v Klouboukách jsem si na hoblovce uhobloval ukazováček na pravé ruce a bylo to v neděli a proto platí:
Pomni,člověče abys den sváteční světil !!!! Potom jsem měl 6 týdnů času ha ba děj?
A to jsem 47 roků truhlařil.

Přeji všem dobré nápady a vše dobré Vojta[/quote]

Tvoj pribeh som nahlas prečítal manželke sediacej poblíž ,tiež už nejaký ten krížik stolarčim a vravím kurňa ta stolarčina je fakt o jedinej sekunde nepozornosti...... a z manželky vyšlahlo "a máš tri deti" :lol: :lol: :lol: :lol:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 137 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Minimal style was made by the DEVPPL/ThatBigForum crew.
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.


Bridge by mehdiplugins.com