Pripravujeme výstavu DOTYKY - 4. ročník
thumb_zg_1

Pripravujeme výstavu DOTYKY - 4 ročník. Vo výstavných priestoroch Mestského Múzea v Bratislave (Stará radnica) sa uskutoční výstava mladých umelcov - študentov vysokých škôl umeleckého zamerania (socha, maľba, grafika), pod názvom DOTYKY. Účasť prisľúbili študenti VŠVU v Bratislave a AVU v Prahe. Vernisáž bude 4. 5. 2012, výstava potrvá do 3. 6. 2012. Je tu ešte obmedzená možnosť prihlásenia študentov do 30. 2. 2012 - aj reprezentantov iných škôl. V prípade záujmu kontaktujte Alojza Machaja na tč. +421905415748 , písomne Student Gallery Alojz Machaj, Plavecký Štvrtok 900 68, alebo mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . (Na obrázku je ukážka práce Veroniky Jamrichovej, AVU Praha).

Čítať celý článok...
 
Soutěžní rychlořezba - Chain Saw Carving Championship
rych_21 Několikrát jsem se osobně zúčastnil  soutěže v rychlořezbě pořádané v Mostech u Jablunkova v loňském roce jsem se podílel na organizaci akce  s názvem    LYONESS cup 2011 Česko - Slovenský pohár v rychlořezbě. Prostřednictvím tohoto článku bych se rád podělil o své soutěžní i organizační  zkušenosti.

 

Čítať celý článok...
 
Nástroje pro soustružení - 1. část (materiály)
vyroba_ocele Je to jedna z části výbavy na které se moc ušetřit nedá, neboť to co ušetříte na nástroji si oddřete při broušení - proto je lépe mít méně nástrojů, ale kvalitních a tvarově potřebných struhů, než kdovíjaké množství a druhů dlát pochybné kvality a líbivého vzezření.
Čítať celý článok...
 
PF

zelanie.4

 
« ZačiatokDozadu11121314151617181920DopreduKoniec »

Stránka 13 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruadultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria