Čo a ako na portáli Rezbárstvo.sk

thumb_strom2 kopie - kpiaNapriek prevažnej spokojnosti so staršou verziou Rezbárstva.sk, pristúpilo sa na základe niekoľkých podnetov k rekonštrukcii stránky. Bola urobená nová vizáž a rozšírená funkčnosť portálu. Práce trvali dlho a komponenty sú v súčasnej dobe dolaďované a dopĺňané.

 

Čítať celý článok...
 
Z výletu do Skotska

001rodney holland Loni na řezbářské soutěži na Grůni jsem se seznámil s Igorem, který momentálně pracuje ve Velké Británii. Při návštěvě se zmínil o svém výletu do Skotska a o tom, že tam navštívil tamní řezbáře. Což mě samozřejmě zaujalo a zavalil jsem ho spoustou otázek. Navíc, když jsem zjistil, že jeden z řezbářů je Rodney Holland, autor řezby orla.  Video které má 77 tisíc zhlédnutí. Já sám jsem to viděl minimálně 100x a doporučuji. Byl jsem z toho úplně na větvi. Takže jsem Igora přemluvil, aby své postřehy převedl do psané formy abychom se o ně mohli podělit s kolegy prostřednictvím Rezbársva.sk Není to nic převratného, ale díky Igorovi za to. (Čestmír Slíva)

Čítať celý článok...
 
DOTYKY v Student Gallery - trinásty ročník

thumb_student gallery -logoDňa 28.5.2011 sa o 16.00 hod. v STUDENT GALLERY Plavecký Štvrtok uskutoční trinásty ročník výstavy DOTYKY. Vernisáž je voľne prístupná, príhovor bude mať Mgr. Eva Ševčíková a majiteľ galérie Alojz Machaj. Kultúrny program Lenka Maťašíková (operný spev, VŠMU Bratislava, 2. ročník), a hudobné prekvapenie v podaní Tóna Zajačka.

Ako autori sa zúčastnia študenti vysokých škôl (maľba a socha) a majiteľ galérie Alojz Machaj. Tentoraz bude zastúpená VŠVU  Bratislava, AVU  Praha a Academy of Fine Arts in Carrara.

Čítať celý článok...
 
Čo by sme dokázali, ak by sme neboli leniví...

Často sa stretávam s rezbármi, ktorí tvrdia, že im niečo nejde tak ako by očakávali, že sú málo výkonní, že nemajú dostatočnú zručnosť, nástrojové vybavenie a podobne. Tvrdia, že sa snažia a hľadajú chyby, no aj tak sa im nedarí. V nasledovnom článku je popísané, prečo to tak je. Možno budete prekvapení, ale možno Vám sú niektoré tvrdenia dôverne známe.
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu11121314151617181920DopreduKoniec »

Stránka 15 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruadultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria