Potrebujeme internet?
 Mnoho remeselníkov, umelcov a vlastne aj bežných ľudí žije vo vybehaných koľajach a stavajú sa veľmi rezervovane k pokrokovejším možnostiam existencie.  Ak by bol toto portál o vede, technike prípadne mobilnej a internetovej komunikácii, pôsobil by článok ako vykopávka. Ale je to inak a preto považujem za potrebné, dokonca nutné bilancovať niektoré zaujímavosti posledných mesiacov a rokov, predložiť víziu blízkej budúcnosti a možností ktoré máme, alebo budeme mať k dispozícii. Reč bude o internete a portáli Rezbárstvo.sk.
Čítať celý článok...
 
WOODCARVER GOLD

WOODCARVER GOLD - frézovací kotúč, s ktorým prenesiete Vašu fantáziu do dreva.
Čítať celý článok...
 
Záhorácko - Slovácký betlehem II.

Obec Kátov získala v roku 2010 dotáciu z Fondu mikroprojektov v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika na realizáciu projektu Záhorácko-slovácky betlehem. Projekt sa uskutočnil v spolupráci so Strednou školou lesníckou a rybárskou v Bzenci a trval tri mesiace.

Čítať celý článok...
 
Kátovský kat - realizácia monumentálnej sochy

Monumentálne sochy sú vhodným doplnkom predovšetkým verejných priestranstiev. Ich veľkosť  je prirodzene potlačená veľkým otvoreným priestranstvom, alebo architektúrou, preto pri vhodnom spracovaní a zakomponovaní do priestoru nepôsobia cudzo. Realizácie tohto druhu práve naopak vytvárajú zaujímavé pohľady, evokujú myšlienky, pripomínajú udalosti a stávajú sa dominantou,   niekedy aj atrakciou. 

Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu11121314151617181920DopreduKoniec »

Stránka 16 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-3.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruadultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria