Výtvarnícke lišty a reťaze

Prvé výtvarnícke lišty a reťaze sa začali vyrábať v USA asi pred pätnástimi rokmi. Jednalo sa o výrobky menších firiem, ktoré dopĺňali štandardnú ponuku veľkých výrobcov. Pôvodným zámerom bola pravdepodobne  ponuka vhodnejších  líšt a reťazí pre stromovú chirurgiu. Mimoriadna obľuba u výtvarníkov však z tohto nástroja urobila variabilnejší a teda aj komerčne zaujímavejší výrobok. Nástroj, ktorý sa veľmi dobre hodí  na precíznu prácu v korune stromov, krovinách a pri detailnom opracovaní dreva, našiel postupom času miesto v ponuke svetových výrobcov a distribútorov. 

Čítať celý článok...
 
Kunovické sochanie

Sedemnásť rokov trvajúce podujatie "Kunovské léto" možno už nepotrebuje na týchto stránkach detailné predstavenie, pretože sprievodné podujatia "Řezbářská škola" a "Mezinárodní řezbářské symposium" v Kunoviciach sa objavuje v reportážach a vo fóre celkom pravidelne, vrátane informormácií o hlavnom podujatí. Napriek tomu sa každoročne udeje niečo nové a nie vždy príjemné. V tomto roku nás opustila osobnosť mimoriadne charizmatického starostu Jiřího Varechu, Kunovice postihla pred akciou povodeň aj veterná smršť a časť programu sa odohrala v takzvanej "ústupovej alternatíve", teda pre nepriazeň počasia prebiehala časť programu v náhradných krytých priestoroch...

Čítať celý článok...
 
Na výstavisku v Brne

V dňoch 21. - 28. 3. 2010 sa konal komplex poľnohospodársko - lesníckych veľtrhov SILVA  REGINA, TECHAGRO, ANIMAL VETEX a Svetová výstava vývoja poľovníctva a rybárstva na Brnenskom výstavisku. Návštevnosť vysoko prevýšila stotisícovú hranicu.

Čítať celý článok...
 
Michal Molín - vynikajúci obchodník a vynikajúci rezbár

Obchodník, alebo výtvarník? Aj, aj. Asi takto krátko by sme mohli charakterizovať známeho predajcu výrobkov Pfeil a iného profesionálneho výtvarníceho náradia. Lenže podarilo sa nám zistiť viac. Zaujíma Vás aká osobnosť je ukrytá v mene Michal Molín?Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu11121314151617181920DopreduKoniec »

Stránka 18 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-1.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruadultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria