Označenie diela

Ako označovať diela? Aký význam má označenie? Ktoré údaje okrem mena uvádzať? Je dôležitá evidencia tvorby? Ak máte podobné otázky, článok Vám pomôže správne evidovať a označovať svoju tvorbu.
Čítať celý článok...
 
Cenotvorba

Ak si chceme niečo zaobstarať, spravidla nás zaujíma cena. U vecí bežne v predaji vieme približnú cenu prakticky okamžite. Pokiaľ sa však jedná o cenu vlastného nápadu a práce, istota v mnohých prípadoch chýba. Najprv si musíme ujasniť dva pojmy, ktoré sú často zamieňané. Jedná sa o hodnotu a cenu. Jednoducho povedané, hodnota je subjektívnou veličinou, zatiaľ čo cena je objektívnym vyjadrením zmennej hodnoty spravidla peňažnou  formou.
Čítať celý článok...
 
Do dřeva řezané 17. – 19. 6. 2009

Řezbářská škola:   17. – 19.června 2009, Přírodní areál Kunovice
Zahájení:                  17. června 2009 v 9.00 hodin
Autor setkání:         OS Kunovjan    
Lektor:                      Andrej Irša, Ladislav Sedláček

Čítať celý článok...
 
Uhlová brúska

Uhlová brúska vybavená vhodným nástrojom je efektívnym náradím k masívnemu  úberu materiálu aj k precíznemu opracovaniu povrchu. Na opracovanie dreva  používame ľahké kompaktné brúsky s výkonom od 650 do 1400 W. Vhodnejší  je stroj s reguláciou otáčok, pretože pri brúsiacom procese sa môže vhodným nastavením zabrániť „páleniu“ opracovávaného povrchu materiálu, aj pracovného nástroja. Regulácia otáčok býva spravidla v rozsahu od 3000 do 11 000 otáčok.
 
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu11121314151617181920DopreduKoniec »

Stránka 19 z 33

Vyberáme z článkov užívateľov

svetelsky-oltar-1.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

Top ponuka

Ponuka tovaruadultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria