1
A-studio Andrej Irša
Adresa:
Kátov
SLOVAKIA
908 49


Informácie: A-studio Andrej Irša nájdete v Trnavskom kraji na západnom Slovensku medzi mestami Skalica a Holíč. Cez obec prechádza cesta napojená v dvoch miestach na hlavnú cestu medzi Skalicou a Holíčom. V tesnej blízkosti (100 m) vedie železničná trať. Bratislava je vzdialená 96 km, prestupná stanica Holíč, alebo Kúty.

Uvedená adresa je miestom trvalého pobytu, povolanie je vykonávané na území celej republiky i v zahraničí. Z tohto dôvodu je potrebné dohodnutie termínu.

Články na portáli Rezbárstvo.sk sú zverejňované nepravidelne. Ak nie je uvedené inak, autorom článku je Andrej Irša. U PR článkov je materiál dodaný firmou, uvedenou v závere článku.

 
*

Na odpoveď použite číslice!


svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria