Sympózium 2011 v Student Gallery Tlačiť E-mail

V záhradnej galérii v Plaveckom Štvrtku sa koná v termíne od 15.8 do 19. 8. 2011 sympózium študentov VŠ umeleckého zamerania. Socha, reliéf a objekty sa budú realizovať v dreve, ale po dohode je možné aj inomateriálové stvárnenie myšlienky. Toto sa samozrejme netýka maľby a kresby, ktoré sú vhodným doplnkom trojrozmerného prejavu.

Účastník má zabezpečené ubytovanie, stravu, preplatenie cestovných nákladov a vreckové 50,-€. Taktiež k tvorbe potrebný materiál a nástroje sú k dispozícii priamo v galérii (vrátane motorových píl). Dielo po zhotovení zostáva majetkom galérie. Ďaľšie informácie získate na t.č: 00421905415748.

Alojz Machaj

Pozrite si video z výstavy Dotyky 2011:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 
forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria