Články
CONECO / RACIOENERGIA 2015 Tlačiť E-mail
IMG_0554Na výstavisku Incheba Expo v Bratislave sa v dňoch 25 - 28. 3. 2015 konal 36. ročník veľtrhu CONECO a 25. ročník veľtrhu RACIOENERGIA. Podujatie je zamerané na predstavenie ponúk vystavovateľov a nových trendov v oblasti stavebníctva. Súčastou veľtrhov sú odborné prednášky, konferencie a semináre. Tohtoročný veľtrh bol tématicky orientovaný na drevostavby a novinkou bola sekcia zameraná na vodu a jej využitie. Taktiež ponuka v oblasti inteligentných elektroinštalácií zaznamenáva výrazný progres. No aj „klasické" pavilóny sa predstihovali v ponukách. Nechýbali vystavovatelia s doplnkovými službami a sortimentom. Medzi takéto patrili expozície dizajnu predovšetkým exteriérového aj interiérového nábytku, nástroje a náradie.

IMG_0623

Medzi známych výrobcov a vystavovateľov nepochybne patrí Narex z Bystřice pod Hostýnem . Okrem stavebného náradia a šróbovákov bola pomerne silnou aj ponuka rezbárskeho náradia. V tomto segmente možno nehraje firma Narex prim – no existuje u nás niekto, kto nezačínal práve s touto značkou, alebo sa nenachádza nástroj tohto výrobcu v jeho vercajchu? No a možno sa začal dialóg na produkcii rezbárskych dlát, ktoré nebudú zaradené do existujúcej ponuky, ale budú na jej vrchole...

IMG_0601

Osobne sa mi najviac páčil stánok so stolárskym náradím českého výrobcu Pinie . Nebola to len precízne spracovaná ponuka hoblíc, ktorá už v základnej ponuke prevyšovala pomyselný štandard, ale najmä výnimočný záujem a preukázateľná schopnosť urobiť pre zákazníka aj špeciálne zákazky. Záujem o zákazníka a lásku k drevu koniec koncov vidieť aj z firemnej prezentácie. Po predbežnej dohode s Marcelom Perglerom - konateľom spoločnosti, budú jednotlivé výrobky predstavené aj na našich stránkach.

IMG_0585

IMG_0591

IMG_0600

IMG_0589

 
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria