Materiály
Nástroje pro soustružení - 1. část (materiály) Tlačiť E-mail
vyroba_ocele Je to jedna z části výbavy na které se moc ušetřit nedá, neboť to co ušetříte na nástroji si oddřete při broušení - proto je lépe mít méně nástrojů, ale kvalitních a tvarově potřebných struhů, než kdovíjaké množství a druhů dlát pochybné kvality a líbivého vzezření.
Čítať celý článok...
 
Ako sa kradne v lesoch Tlačiť E-mail
 Sme radi, ak sa nám podarí za lacný peniaz získať kus materiálu. Aké sú však cesty dreva než sa dostane na náš pracovný stôl? Sú takí ľudia, ktorí "nemajú čo robiť" a tak strkajú prsty kam by nemali... Aktivisti, ktorí vidia veci príliš emotívne... Treba posudzovať objektívne a bez predsudkov... A máme tu predsa zákony...  Ale má to jednu chybu - častokrát sú na zlodejov krátke... (AI)
Čítať celý článok...
 
Čo sa dá nájsť v dreve Tlačiť E-mail
 Pri práci s drevom nás niekedy (nemilo) prekvapia zarastené  predmety. Možno vzikne dojem, že takáto vec je pri práci úplne výnimočná  a očakávanie takejto príhody nie je veľmi pravdepodobné. Nuž, to som si myslel niekedy aj ja. Časom som zistil, že takéto prípady sa stávajú častejšie ako by si človek pripustil a že sa nestávajú iba mne...


Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu1234DopreduKoniec »

Stránka 1 z 4