Nástroje
KAINDL - Woodcarver Gold Tlačiť E-mail

thumb_woodcarverNa princípe rezných zubov reťazových píl je založená konštrukcia kotúčov z profilovaného oceľového plechu, ktoré sú na rozdiel od reťazových kotúčov vyrobené z jedného kusu. V článku si predstavíme jeden z najobľúbenejších kotúčov pre efektívne uberanie materiálu WOODCARVER GOLD od nemeckej firmy KAINDL.

 

 

Čítať celý článok...
 
WOODCARVER GOLD Tlačiť E-mail

WOODCARVER GOLD - frézovací kotúč, s ktorým prenesiete Vašu fantáziu do dreva.
Čítať celý článok...
 
Výtvarnícke lišty a reťaze Tlačiť E-mail

Prvé výtvarnícke lišty a reťaze sa začali vyrábať v USA asi pred pätnástimi rokmi. Jednalo sa o výrobky menších firiem, ktoré dopĺňali štandardnú ponuku veľkých výrobcov. Pôvodným zámerom bola pravdepodobne  ponuka vhodnejších  líšt a reťazí pre stromovú chirurgiu. Mimoriadna obľuba u výtvarníkov však z tohto nástroja urobila variabilnejší a teda aj komerčne zaujímavejší výrobok. Nástroj, ktorý sa veľmi dobre hodí  na precíznu prácu v korune stromov, krovinách a pri detailnom opracovaní dreva, našiel postupom času miesto v ponuke svetových výrobcov a distribútorov. 

Čítať celý článok...
 
Michal Molín - vynikajúci obchodník a vynikajúci rezbár Tlačiť E-mail

Obchodník, alebo výtvarník? Aj, aj. Asi takto krátko by sme mohli charakterizovať známeho predajcu výrobkov Pfeil a iného profesionálneho výtvarníceho náradia. Lenže podarilo sa nám zistiť viac. Zaujíma Vás aká osobnosť je ukrytá v mene Michal Molín?Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678DopreduKoniec »

Stránka 4 z 8
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria