Nástroje
Test sekery Modeco Tlačiť E-mail

 Vieme, že nie je náradie ako náradie. Dobré výrobky si k spotrebiteľovi nájdu cestu aj napriek vyššej cene. Ako je to však s výrobkami ktoré drahé nie su? Ako je to s zlou povesťou lacných poľských, ruských, alebo čínskych výrobkov? Dokážu splniť základné očakávania?

Čítať celý článok...
 
Nástroje so značkou "Goldenberg" Tlačiť E-mail
 Nástroje ktoré sa na našom území v minulosti používali, niekedy pochádzajú zo vzdialenejších oblastí. Takýmito nástrojmi sú aj výrobky vyrábané pod textovým označením, alebo grafickou značkou "Goldenberg". Najčastejšie sa vyskytuje zobrazenie oka, menej  časté je zobrazenie grifa, včely, labute...
 
Čítať celý článok...
 
Biooleje Tlačiť E-mail
 Biooleje, ekooleje, alebo oleje na stratové mazanie reťazí motorových píl, už zaujali pevné miesto v predajniach. Predajci, dodávatelia a výrobci však o výrobkoch nevedia (nechcú) povedať viac ako je uvedené na obale výrobkov. Výnimkou je pán Miroslav Kačmár z firmy FUCHS OIL CORP. (SK) spol. s r.o, ktorý ako jediný z  oslovených dodávateľov poskytol informácie o zmienených olejoch.
Čítať celý článok...
 
Štiepacie sekery Fiskars Tlačiť E-mail

 Článok má charakter nezávislého testu a nemusí sa zhodovať s oficiálnymi stanoviskami dotknutej spoločnosti. K testu boli použité (nové) štiepacie sekery* z bežnej predajnej siete.

 

Základné údaje

Výrobca : Fiskars** Brands INC, Finland ( Brands Finland Oy Ab)
10330 Billnäs
Vznik firmy: 1649

 

Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678DopreduKoniec »

Stránka 6 z 8
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria