Aktuality
Urbanovia, vincúri a tí druhí Tlačiť E-mail
IMG_0884

Vinohradnícka tematika v dielach rezbárov

23.8. – 30.9.2012

Malokarpatské múzeum v Pezinku

Čítať celý článok...
 
Čo a ako na portáli Rezbárstvo.sk Tlačiť E-mail

thumb_strom2 kopie - kpiaNapriek prevažnej spokojnosti so staršou verziou Rezbárstva.sk, pristúpilo sa na základe niekoľkých podnetov k rekonštrukcii stránky. Bola urobená nová vizáž a rozšírená funkčnosť portálu. Práce trvali dlho a komponenty sú v súčasnej dobe dolaďované a dopĺňané.

 

Čítať celý článok...
 
Potrebujeme internet? Tlačiť E-mail
 Mnoho remeselníkov, umelcov a vlastne aj bežných ľudí žije vo vybehaných koľajach a stavajú sa veľmi rezervovane k pokrokovejším možnostiam existencie.  Ak by bol toto portál o vede, technike prípadne mobilnej a internetovej komunikácii, pôsobil by článok ako vykopávka. Ale je to inak a preto považujem za potrebné, dokonca nutné bilancovať niektoré zaujímavosti posledných mesiacov a rokov, predložiť víziu blízkej budúcnosti a možností ktoré máme, alebo budeme mať k dispozícii. Reč bude o internete a portáli Rezbárstvo.sk.
Čítať celý článok...
 
Z výletu do Skotska Tlačiť E-mail

001rodney holland Loni na řezbářské soutěži na Grůni jsem se seznámil s Igorem, který momentálně pracuje ve Velké Británii. Při návštěvě se zmínil o svém výletu do Skotska a o tom, že tam navštívil tamní řezbáře. Což mě samozřejmě zaujalo a zavalil jsem ho spoustou otázek. Navíc, když jsem zjistil, že jeden z řezbářů je Rodney Holland, autor řezby orla.  Video které má 77 tisíc zhlédnutí. Já sám jsem to viděl minimálně 100x a doporučuji. Byl jsem z toho úplně na větvi. Takže jsem Igora přemluvil, aby své postřehy převedl do psané formy abychom se o ně mohli podělit s kolegy prostřednictvím Rezbársva.sk Není to nic převratného, ale díky Igorovi za to. (Čestmír Slíva)

Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 6 z 18
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria