Aktuality
Anketa "Kniha Záhoria 2009" Tlačiť E-mail
 Kniha "Rezba motorovou pílou - Príručka pre výtvarníkov" má za sebou viac ako pol roka života. V priebehu tejto doby pomohla mnohým čitateľom nie len v práci s motorovou pílou, ale aj so základmi výtvarnej činnosti. Koncept knihy bol pripravený na základe podnetov čitateľov fóra Rezbárstvo.sk  a čiastočne pozostával aj z textov a diskusií zverejnených na tomto portáli.
Kniha bola medzičasom vybraná do druhého ročníka súťaže KNIHA   ZÁHORIA. Keďže mnohí z Vás poznajú titul osobne, môžete sa zúčastniť hlasovania.
Čítať celý článok...
 
Kunovické sochanie Tlačiť E-mail

Sedemnásť rokov trvajúce podujatie "Kunovské léto" možno už nepotrebuje na týchto stránkach detailné predstavenie, pretože sprievodné podujatia "Řezbářská škola" a "Mezinárodní řezbářské symposium" v Kunoviciach sa objavuje v reportážach a vo fóre celkom pravidelne, vrátane informormácií o hlavnom podujatí. Napriek tomu sa každoročne udeje niečo nové a nie vždy príjemné. V tomto roku nás opustila osobnosť mimoriadne charizmatického starostu Jiřího Varechu, Kunovice postihla pred akciou povodeň aj veterná smršť a časť programu sa odohrala v takzvanej "ústupovej alternatíve", teda pre nepriazeň počasia prebiehala časť programu v náhradných krytých priestoroch...

Čítať celý článok...
 
Na výstavisku v Brne Tlačiť E-mail

V dňoch 21. - 28. 3. 2010 sa konal komplex poľnohospodársko - lesníckych veľtrhov SILVA  REGINA, TECHAGRO, ANIMAL VETEX a Svetová výstava vývoja poľovníctva a rybárstva na Brnenskom výstavisku. Návštevnosť vysoko prevýšila stotisícovú hranicu.

Čítať celý článok...
 
Do dřeva řezané 17. – 19. 6. 2009 Tlačiť E-mail

Řezbářská škola:   17. – 19.června 2009, Přírodní areál Kunovice
Zahájení:                  17. června 2009 v 9.00 hodin
Autor setkání:         OS Kunovjan    
Lektor:                      Andrej Irša, Ladislav Sedláček

Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 8 z 18
svetelsky-oltar-2.jpg
  rez-module-bottom
orlik

Odber noviniek

forcefetish.netforcefetish.net adultload.ws javslon.com amateur sex mobileadultload.ws javslon.com amateur sex mobile

REZBÁRSTVO.SK

Rezbárstvo.sk je portál, kde nájdete  informácie o nástrojoch, materiáli podujatiach a autoroch. Nedajte sa zmiasť názvom portálu, pretože okrem rezbárstva  sú tu užitočné informácie z viacerých oblastí. V krátkom čase pribudnú nové funkcie v profiloch registrovaných, kde môžete umiestniť svoje videá, fotografie a iné zaujímavosti a to celkom zadarmo. Registrácia trvá len pár minút.

    Pripravujeme

    · Arbortech Mini Grinder
    · Rukoväte dlát
    · Ako sa brúsia dláta
    · Lup, na aký sa nezabudne

 


 

 

Vydáva

A-studio Andrej Irša
Posledná atualizácia: 23. novembra 2018
Vychádza nepravidelne

 

ISSN 1338-3728


 

 

drotaria