Pripravujeme výstavu DOTYKY - 4. ročník Tlačiť E-mail
thumb_zg_1

Pripravujeme výstavu DOTYKY - 4 ročník. Vo výstavných priestoroch Mestského Múzea v Bratislave (Stará radnica) sa uskutoční výstava mladých umelcov - študentov vysokých škôl umeleckého zamerania (socha, maľba, grafika), pod názvom DOTYKY. Účasť prisľúbili študenti VŠVU v Bratislave a AVU v Prahe. Vernisáž bude 4. 5. 2012, výstava potrvá do 3. 6. 2012. Je tu ešte obmedzená možnosť prihlásenia študentov do 30. 2. 2012 - aj reprezentantov iných škôl. V prípade záujmu kontaktujte Alojza Machaja na tč. +421905415748 , písomne Student Gallery Alojz Machaj, Plavecký Štvrtok 900 68, alebo mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . (Na obrázku je ukážka práce Veroniky Jamrichovej, AVU Praha).

Čítať celý článok...
 
Sympózium 2011 v Student Gallery Tlačiť E-mail

V záhradnej galérii v Plaveckom Štvrtku sa koná v termíne od 15.8 do 19. 8. 2011 sympózium študentov VŠ umeleckého zamerania. Socha, reliéf a objekty sa budú realizovať v dreve, ale po dohode je možné aj inomateriálové stvárnenie myšlienky. Toto sa samozrejme netýka maľby a kresby, ktoré sú vhodným doplnkom trojrozmerného prejavu.

Účastník má zabezpečené ubytovanie, stravu, preplatenie cestovných nákladov a vreckové 50,-€. Taktiež k tvorbe potrebný materiál a nástroje sú k dispozícii priamo v galérii (vrátane motorových píl). Dielo po zhotovení zostáva majetkom galérie. Ďaľšie informácie získate na t.č: 00421905415748.

Alojz Machaj

Pozrite si video z výstavy Dotyky 2011:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 
DOTYKY v Student Gallery - trinásty ročník Tlačiť E-mail

thumb_student gallery -logoDňa 28.5.2011 sa o 16.00 hod. v STUDENT GALLERY Plavecký Štvrtok uskutoční trinásty ročník výstavy DOTYKY. Vernisáž je voľne prístupná, príhovor bude mať Mgr. Eva Ševčíková a majiteľ galérie Alojz Machaj. Kultúrny program Lenka Maťašíková (operný spev, VŠMU Bratislava, 2. ročník), a hudobné prekvapenie v podaní Tóna Zajačka.

Ako autori sa zúčastnia študenti vysokých škôl (maľba a socha) a majiteľ galérie Alojz Machaj. Tentoraz bude zastúpená VŠVU  Bratislava, AVU  Praha a Academy of Fine Arts in Carrara.

Čítať celý článok...